شامپو ضد ریزش مو گیاهی ولنسی
لاغری سریع شکم
Show all

بزرگ كردن سينه بدون عمل جراحي

امروزه دغدغه بسیاری از خانمها کوچک بودن سایز سینه هایشان میباشد. و به دنبال راههایی برای بزرگ كردن سينه بدون عمل جراحي هستند.در این مطلب به بررسی راههای موجود میپردازیم.

افزایش سایز سينه بدون عمل جراحي

 

 

این محصول غیر فعال شد لطفا تماس نگیرید .

کرم گونه گذار مروارید
  •  

جراحی سینه

یک روش قطعی و صد درصد برای بزرگ کردن سینه میباشد که شامل کار گذاشتن پروتز و تزریق ژل و…میباشد که هرکدام دارای عوارضی چون جای بخیه عفونت وجابجایی وغیره را دارا میباشد .همچنین این عملها برای دختر خانمها امکان پذیر نمیباشد.

ورزشهای تقویت سینه

ورزش برای بزرگ کردن سینه ها تا حدودی موثر است زیرا ورزش موجب افزایش حجم عضله سینه میشود که افزایش سایز این عضله بسیار چشمگیر نیست و رضایت بسیاری از افراد را جلب نمیکند.

افزایش وزن با دارو وتغذیه

روشهای تغذیه ای نیز ممکن است موجب چاقی سایر اعضا شود و به مقدار بسیار کم برروی سینه ها تاثیر داشته باشد و باز همچنان مشکل ناهماهنگی اندامها وجود داشته باشد.

دستگاه وکیوم بزرگ کننده سينه

دستگاه حجم دهنده سیـــنه یا سالونمی یک تلمبه بی نظیر برای کامل کردن اندام و اندازه ی سیـــنه می باشد. دستگاهی ایمن و بی خطر که بدون هیچ درد و ریسکی در کوتاه ترین زمان نتیجه ای مطلوب می دهد. با وجود این دستگاه دیگر نیازی به استفاده از سیـــنه بند های پف کرده و یا سایر محصولات حجم دهنده ی موقت سیـــنه نخواهید داشت ، تنها با کاربرد این دستگاه سیـــنه های طبیعی خود را به بهترین نتیجه خواهید رسانید.

اصول علمی آن بدین صورت است که با پمپ کردن خون و مواد غذایی به بافت سیـــنه رسیده و چون کمی کشش انجام میشود باعث فاصله بین سلولها (تحریک سلولها) شده ، در نتیجه رشد دوچندان حاصل خواهد شد.

 

*********کاملا محرمانه ارسال خصوصی ***********

قیمت دستگاه بزرگ كننده سينه نقدی قبل از تحویل : 50,000 تومان

قیمت دستگاه وکیوم زنانه دریافت وجه پس از تحویل : 54,000 تومان

جهت خرید دستگاه وکیوم زنانه با تخفیف روی لینک خرید زیر کلیک نمایید و گزینه خرید نقدی را انتخاب نمایید. وبرای ارسال دستگاه به نامهای دیگر در قسمت پیغام نام مورد نظر را درج نمایید.

 

طریقه کارکرد دستگاه وکیوم زنانه :

این دستگاه بافت های سیـــنه را با تحریک چربی و مایعات این بافت ها (به عنوان مهم ترین عامل بزرگ شدن سیـــنه ) حجم سیـــنه ها را افزایش می دهد. همچنین تحریک سیـــنه با استفاده از این دستگاه باعث افزایش برخی هورمن ها ی زنانه (همچون استروژن) می شود که به رشد سیـــنه کمک می کند. اگر بر طبق دستورالعمل این محصول مورد استفاده قرار گیرد در طول چند هفته تاثیر آن نمایان می گردد.

طریقه استفاده دستگاه برای بزرگ كردن سينه: 

درابتدا قالب ها را یکی یکی بر روی سیـــنه ها قرار دهید و به اندازه کافی تلمبه بزنید. محفظه ها را بعد از 10 دقیقه باز کنید . توجه کنید که تا سه روز هوای داخل محفظه را زیاد خالی نکنید در ضمن تا چند روز ، بعد از استفاده حدود 1 ساعت درد خفیفی در سیـــنه ها احساس میشود که این درد ناشی از افزایش حجم آنهاست دردی که در مدت درمان احساس می شود کاملا طبیعی است.
برای رسیدن به نتیجه عالی بهتر است هر روز در صبح و شب این عمل را تکرار کنید تا به اندازه مورد نظرتان برسند.
به طور معمول  زمان درمان دو ماه است درضمن بعد از این مدت درمان لازم است که هر هفته چند بار از این دستگاه استفاده شود تا همیشه حالـــت خود را حفظ کند.

دستگاه بزرگ کننده سینه

قیمت دستگاه بزرگ كننده سينه نقدی قبل از تحویل : 50,000 تومان

قیمت دستگاه وکیوم زنانه دریافت وجه پس از تحویل : 54,000 تومان

جهت خرید دستگاه وکیوم زنانه با تخفیف روی لینک خرید زیر کلیک نمایید و گزینه خرید نقدی را انتخاب نمایید.وبرای ارسال دستگاه به نامهای دیگر در قسمت پیغام نام مورد نظر را درج نمایید.

 

*********کاملا محرمانه ارسال خصوصی ***********

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.