خواص کدوحلوایی در زیبایی
زیبایی پوست و مو با روغن جوجوبا
Show all

حجیم شدن لب با روش های خانگی

داشتن لبی حجیم و برجسته اغلب نشانه‌ ای از سلامت، زیبایی و جوانی افراد است. صرف نظر از اینکه لب‌ های شما به‌ صورت ارثی نازک بوده‌اند یا در اثر افزایش سن نازک شده‌اند، راه‌ های بسیاری برای افزایش حجم آن‌ ها وجود دارد. استفاده از مواد گیاهی و روش‌ های خانگی تا حدی می‌توانند در حجیم کردن و زیبا سازی لب‌ ها به شما کمک کنند.

1- دارچین

عصاره دارچین یکی از مواد تشکیل دهنده اصلی بسیاری از حجم دهنده‌ های لب‌ ها می‌باشد. دارچین مویرگ‌ های لب‌ ها را تحریک کرده و باعث افزایش جریان خون به درون لب‌ ها می‌شود. درنتیجه لب‌ ها حجیم‌ تر به نظر رسیده و قرمزتر می‌شوند.یک قطره از آن را به رژلب یا برق لب خود اضافه کنید، هرگاه نیاز داشتید جذاب‌ تر به نظر برسید از آن استفاده نمایید. کمی احساس سوزن سوزن شدن خفیف و یا احساس سوزش خواهید داشت که بعد از مدتی برطرف می‌شود. بس از آن لب‌ های شما معطر، با طراوت و به‌طور طبیعی بزرگ‌تر خواهند شد.

 

حجیم شدن لب با دارچین

2- نعناع

نعناع شبیه به دارچین عمل می‌کند گردش خون لب‌ ها را بهبود بخشیده و خون بیشتری به سطح لب‌ ها جذب می‌کند. این باعث می‌شود لب‌ ها کمی متورم شده و در آن‌ ها احساس خنکی ایجاد شود. یک یا دو قطره اسانس نعناع را به یک قاشق چای‌ خوری وازلین اضافه نمایید و آن را به‌ عنوان نرم‌ کننده لب خود، به‌طور منظم استفاده نمایید.

 

حجیم شدن لب با نعناع

3-فلفل قرمز

۱ یا ۲ قطره اسانس فلفل قرمز را به نرم‌کننده لب خود اضافه کنید یا به‌صورت طبیعی در خانه براق کننده طبیعی خود را بسازید و یا  ۱ قاشق غذا خوری روغن نارگیل را با یک سوم قاشق غذاخوری کره کاکائویی ذوب شده مخلوط نمایید، سپس ۲۰ قطره روغن بادام شیرین به آن اضافه کنید. ۲ قطره اسانس یا عصاره فلفل قرمز به آن اضافه نمایید. لب‌های شما به‌صورت طبیعی براق و برجسته خواهند شد.

 

حجیم شدن لب با فلفل قرمز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.