اشتباهات رژیم لاغری
اشتباهات رژیم لاغری
کشیدن دندانهای شیری
کشیدن دندانهای شیری
Show all

حشره کش برقی

ریدکس پلاس

حشره کش برقی

در بعضی از ساختمان ها و آپارتمانها طوری حشرات باعث اذیت و آزار ساکنان شده است تا جایی که برای راحت شدن از دست این حشرات موذی دست به هر اقدامی میزنند زیرا این حشرات و جانوران باعث ایجاد بیماریهای میکروبی و انتقال آن به کودکان و دیگر اعضای خانواده میگردد و گاهی ممکن است باعث بیماریهای جبران ناپذیری گردند.استفاده از ریدکس پلاس باعث میشود که با استفاده از سیم کشی برق ساختمان و امواج مغناطیسی ساطع شده از آن باعث شود تا بر سیستم عصبی حسرات و جانوران موذی اثر گداشته و باعث فرار آنها از ساختمان شما گرددد.

دستگاه ضد حشرات و ضد پشه ریدکس پلاس

ریدکس پلاسارزانتر از همه جا و شبکه های تلویزیونی

قيمت محصول : 25,000 تومان

خرید-محصول

توضيحات بيشتر در مورد محصول “دستگاه ضد حشرات و ضد پشه ریدکس پلاس” :

راه های بسیاری برای دفع حشرات و حیوانات موذی مانند پشه و مگس، سوسک، موش و… وجود دارد. بعضی افراد از سم های شیمیایی استفاده می کنند که تاثیر کم و کوتاه مدتی دارند همچنین برای بدن مضر هستند و باعث بیماری های تنفسی و حاد می شوند.  با همه این مشکلات پس از چند روز می بینید که دوباره سروکله موجودات موذی پیدا می شوند! اما ما به شما جدیدترین تکنولوژی روز دنیا را پیشنهاد می کنیم دستگاه دفع کننده حشرات ریدکس پلاس اولتراسونیک :
ویژگی های دستگاه ریدکس پلاس اصل:
نحوه کارکرد دستگاه دورکننده حشرات الترا سونیک:
1) دستگاه دفع کننده حشرات ریدکس پلاس منزل و یا محل کار شما را از حشرات و حیوانات موذی مانند موش و سوسک و پشه و مگس و .. در امان نگه می دارد این دستگاه با کارکردی ساده تنها به یکی از پریزهای برق منزل شما متصل می شود و با ایجاد امواج آلتراسونیک در شبکه سیم کشی ساختمان باعث می شود حشرات موذی سوسک و موش از خانه شما فراری شوند در واقع شما با استفاده از دستگاه دورکننده حشرات ریدکس پلاس التراسونیک دیگر نگرانی ورود حشرات موذی به خانه خود را نخواهید داشت.
فضای پوشش داده شده توسط دستگاه دفع کننده حشرات ریدکس پلاس
2)یک عدد دستگاه دفع کننده حشرات موذی ریدکس پلاس ridex plus یک فضای 180 متر مربعی را به راحتی پوشش داده و پس از گذشت 2 هفته آثاری از سوسک و موش، مورچه پشه و… نمی بینید شما با استفاده از ریدکس پلاس به راحتی می توانید از شر حشره های موذی خلاص شوید و با خیالی اسوده وارد خانه و محیط کار خود شوید.
کاربرد ریدکس پلاس ridex plus

خرید-محصول3) دستگاه دفع کننده اولتراسونیک حشرات برای منازل، فروشگاه ها، انبارها، بیمارستان ها، ادارات و… مناسب بوده و هیچ گونه تاثیری بر روی انسان و حیوانات خانگی مثل سگ و گربه نداشته و کاملا بی ضرر است در واقع کاربرد دستگاه التراسونیک ریدکس پلاس تنها برای دورکنندگی حشرات موذی می باشد و هیچ تاثیری و ضرری برروی حیوانات خانگی نمی گذارد. همچنین شما با داشتن دستگاه Riddex plus اصل دیگر نیازی به استفاده از حشره کش ها، سموم شیمیایی، تله موش و… نخواهید داشت.
مرغوبیت و قیمت دستگاه دفع حشرات ریدکس پلاس
4 )دستگاه دفع حشرات ریدکس پلاس دارای تاییدیه FCC آمریکا بوده و چند میلیون خانواده در اروپا از آن استفاده می کنند و رضایت مندی آنها دلیلی بر مرغوبیت این محصول است پس شما ایرانیان گرامی نیز می توانید با اطمینان خاطر از این دستگاه در منزل خود استفاده نموده و نتیجه و تاثیر انرا پس از گذشت دو هفته ملاحظه نمایید.
برای خرید دستگاه دفع کننده حشرات ریدکس پلاس اولتراسونیک تنها کافی است فرم سفارش را پر کنید تا آنرا درب منزل و یا محل کار تحویل بگیرید سپس مبلغ آنرا بپردازید.

ریدکس پلاس

قيمت محصول : 25,000 تومان

خرید-محصول

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.