تغذیه زنان باردار
علت تاخیر در انزال مردان
Show all

دستگاه الکترونیکی پروتز لب plp

خرید دستگاه الکترونیکی پروتز لب
دستگاه الکترونیکی پروتز لب plp به محصولات کاالاسند افزوده شد.
شماره تماس جهت ثبت سفارش و مشاوره 09306494924
حجم دهنده بسیار قوی لبها با قابلیت تنظیم سایز لب با عملکردی کاملا طبیعی 

لبهای پرحجم یکی از معیار های زیبایی جوامع امروزی شده وبسیاری از افراد برای رسیدن به این امر روبه جراحی های زیبایی از قبیل تزریق ژل و چربی و….روی اورده اند که علاوه بر هزینه بسیار دارای عوارض و ماندگاری کم میباشد .

دستگاه الکترونیکی پروتز لب plp به بازارعرضه شد تا افراد بتوانند هرزمان که بخواهند از آن استفاده کنند و به دلیل خون رسانی به بافت لب حجم طبیعی به لبها خواهد بخشید.

خرید دستگاه پروتز لب plp

170،000تومان با ارسال رایگان

پرداخت وجه با مامور پست درب منزل

خرید پستی

فیلم قبل وبعداز استفاده دستگاه الکترونیکی پروتز لب 

 دستگاه الکترونیکی plp

این دستگاه بدون عوارض بوده و مورد تایید پزشکان نیز میباشد فقط تنها مشکلی که گزارش شده مختصری کبودی در داخل بافت لب میباشد که بعد از چند بار استفاده از دستگاه  بافت لب دیگر دچار این مشکل نخواهد شد .

پروتز لب plp با گارانتی یک ساله

پروتز لب plp با افزایش حجم عضلات لب باعث افزایش حجم باورنکردنی لبهای شما میشود موتور اصلی دستگاه با برق کار میکند اما جریان برق به هیچ وجه با لب شما در تماس نیست فقط کافیست دستگاه را روشن کرده و محفظه مخصوص دستگاه را فقط برای چند دقیقه روی لبهای خود نگه دارید دستگاه پروتز لب به شما این امکان را میدهد به سرعت کم هزینه و مطمئن زیبا شوید بدون نیار به عمل جراحی و تزریق ژل .و چربی لبهایی حجیم و جذاب داشته باشید این دستگاه با تاثییر بر روی بافت اسفنجی لب و با تحریک بافت لب لبهای زیبایی را به شما هدیه میکند بدون عوارض و درد لبهای خود را برجسته نمایید.

قیمت دستگاه پروتز لب plp

170،000تومان

خرید پستی

قبل و بعد دستگاه پروتز لب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.