چگونه احساس سیری کنیم؟
پاسخ به سوالات جنسی و زناشویی
Show all

ژل افزایش قد سیلکونی اصل

ژل افزایش قد سیلکونی اصل
ژل افزایش قد سیلکونی اصل به محصولات کالاسند افزوده شد.
شماره تماس جهت ثبت سفارش 09306494924
اعتماد بنفس بالا با قدی بلند تر با استفاده از ژل سیلیکونی بدون عوارض

ژل افزایش قد بتال Betall

دیگر داشتن قدی بلند تر رویا نیست شما با استفاده از این ژل افزایش قد سیلکونی اصل  میتوانید قد خود را تا 5 سانتیمتر افزایش دهید لطفا فریب تبلیغات الکی که در زمینه افزایش قد میباشد را نخورید با استفاده از این پدها به صورت کاملا طبیعی و واقعی به قدی بلند تر برسید.

قیمت ژل افزایش قد سیلکونی اصل:9,000 تومان

خرید پستی

ژل افزایش قد بتال Betall

 

این محصول ساخته شده از مواد اولیه با کیفیت وعالی که تعداد پد های سیلیکونی آن بیش از ۴ عدد و به رنگ روشن می باشند. این پد ها کاملاً استاندارد بوده و هیچ گونه فرورفتگی در آن دیده نمی شود. همچنین پد ها به صورت منظم و مرتب در کنار هم جای گرفته اند.یقیناً از این که قد شما به طور نا مرئی افزایش می یابد، لذت خواهید برد. مطمئن باشید اگر شما نیز از این ژل های سیلیکونی استفاده کنید، آن را به دوستان خود که از این مشکل کوتاه بودن قد خود ناراحت هستند و آرزو دارند که قد خود را بلند تر از حالت طبیعی آن نشان دهند، توصیه خواهید نمود.

همچنین این محصول هدیه ای مناسب برای عزیزانتان که مشکل کوتاهی قد دارند میباشد  .کافی است تا یک بار از ژل افزایش قد سیلکونی استفاده کنید و تأثیر معجزه آسای آن را مشاهده نمائید، به طور حتم آن را همیشه و همه جا استفاده خواهید کرد. راه رفتن شما در زمان استفاده از این ژل ها کاملاً عادی و طبیعی می باشد و به راحتی می توانید با استفاده از این ژل ها راه بروید و یا حتی بدوید، بدون این که مشکلی برای شما ایجاد شود.ژل افزایش قد ارزان

ژل افزایش قد ، ساخته شده از مواد سیلیکونی و ژله ای که در عین داشتن نرمی و راحتی بسیار مقاوم میباشد.

خرید ژل افزایش قد سیلکونی اصل:9,000 تومان

خرید پستی

 

ژل افزایش قد اصل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.