مصرف داروهای آرام بخش در دراز مدت
عامل اصلی سیاهی دور چشم چیست؟
Show all

کرم نارون کوهی کورپورسانو اسپانیا ضد جوش و جای جوش

کرم ضد جوش نارون
کرم نارون کوهی کورپورسانو اسپانیا به محصولات کالاسند افزوده شد.
شماره ثبت سفارش 09306494924
ضد جوش و از بین برنده جای جوش ،تنظیم کننده چربی پوست و آبرسان،کاملا موثر در درمان پوستهای جوشدار،برطرف کننده منافذ باز پوست وترمیم ضایعات پوستی ایجادشده براثر جوش وجای جوش

کرم نارون کوهی وزن 50 میلی

توجه فرمایید ” کرم نارون ارائه شده اصلی بوده وخالص50میلی میباشد مواظب محصولات مشابه که با حجم کمتر 30میل ارایه شده باشید
محصولی معجزه آسا درمان قطعی جوش با محصول ارگانیک نارون کوهی کورپورسانو

قابلیتهای کرم نارون کورپورسانو

 1. محصولی مناسب جهت پوستهای چرب و مختلط
 2. کنترل کننده و تنظیم کننده چربی پوست و آبرسان
 3. کاملا موثر در درمان پوستهای جوشدار
 4. از بین برنده منافذ باز پوست وترمیم ضایعات پوستی ایجادشده براثر جوش
 5. یک مرطوب کننده عالی و بازسازی کننده پوست
 6. دارای مجوز بهداشت ایران بشماره مجوز بهداشتی1033710120220
 7. ساخت کشور اسپانیا
 8. کاملا ارگانیک

قیمت کرم نارون کوهی کورپورسانو اسپانیا اصل:75،000 تومان

خرید پستیکرم نارون کوهی کورپورسانو

طریقه مصرف کرم نارون کوهی

این کرم را صبح و شب ها روی پوست تمیز و بدون ارایش بمالید.

محصولات کورپورسانو کاملا ارگانیک 

ممکن است با توجه به ارگانیک بودن کلیه محصولات کرپورسانو ،برای برخی از مصرف‌کنندگان این سوال پیش آید که محصولات ارگانیک چه تفاوتی با محصولات غیرارگانیک دارند؟ باید گفت: محصولات ارگانیک محصولاتی هستند که از گیاهانی که در تمام مراحل رشد با سیستم طبیعی هماهنگ بوده و در خاکی که از چند سال قبل هیچ‌گونه سموم دفع آفات گیاهی نظیر: علف هرزکش‌ها، قارچ‌کش‌ها و مواد شیمیایی در آن استفاده نشده و فقط با مواد طبیعی مانند کمپوست گیاهی تقویت می‌شود، رشد می‌کنند. از سوی دیگر در ترکیبات گیاهان ارگانیک هیچ‌گونه اصلاح ژنتیکی صورت نمی‌گیرد و از گازها برای رشد زودرس آنها استفاده نمی‌شود. به همین دلیل بافت آنها مناسب و خیلی نرم یا سفت نیست. طعم و بوی طبیعی و مناسبی دارند که البته بارزترین ملاک تشخیص محصولات ارگانیک از غیرارگانیک هم همین طعم و بوی طبیعی‌شان است، از همه مهم‌تر آن که در این نوع محصولات کاهش آلودگی خاک به کودها و سموم موجب باقی ماندن عناصر مفیدی مانند کلسیم، آهن، فسفر، منیزیم و ویتامینC در گیاهان می‌شود.
بعضی از گیاهان به دلیل آن که محصول درختانی هستند که با مهندسی ژنتیک در آنها تغییراتی ایجاد شده است حاوی ژن‌های تغییر شکل‌یافته‌ای هستند که باکتری‌های موجود در روده را تغییر می‌دهند و موجب مقاوم شدن بدن به آنتی‌بیوتیک‌ها می‌شوند. در این تغییرات ژنی میوه‌ها مدت بیشتری روی درختان می‌مانند و رسیدن آنها برای نیاز کمتر به نگهداری در انبار و سردخانه‌ها به تاخیر می‌افتد. لذا این تاخیر می‌تواند از مقدار مواد مغذی آنها نیز بکاهد.
با توجه به مطالب بالا و در نظر گرفتن ارگانیک بودن کلیه محصولات کرپورسانو می توان بدین نتیجه رسید که این محصولات دارای کمترین الودگی و دستکاری بوده و کلیه مواد مغذی گیاهان را در خود جای داده است . و علاوه بر این به دور از کلیه مخاطرات مدرن و امروزیی محصولات گیاهی می باشد .
تفاوت محصولات ارگانیک کورپورسانو با محصولات غیر ارگانیک:
اصطلاح ارگانیک به معنی آلی و طبیعی است، کشت ارگانیک (بدون استفاده از مواد شیمیایی)‌، نوعی کشاورزی پایه است که به مدت هزاران سال انجام شده است و محصولات ارگانیک محصولاتی هستند که در تمام مراحل رشد با سیستم طبیعی هماهنگ بوده و در خاکی که از چند سال قبل هیچ‌گونه سموم دفع آفات گیاهی نظیر: علف هرزکش‌ها، قارچ‌کش‌ها و مواد شیمیایی در آن استفاده نشده و فقط با مواد طبیعی مانند کمپوست گیاهی تقویت می‌شود، رشد می‌کنند.
طرفداران محصولات ارگانیک می‌گویند :
این محصولات سالم‌تر از تولیدات مرسوم هستند زیرا دارا بودن مواد شیمیایی کمتر، به معنی سرطان‌زا بودن کمتر آنهاست، همچنین معتقدند این‌گونه محصولات رایحه بهتری دارند
بر اساس  مقررات محصولات ارگانیک :
استفاده از افزودنی‌ها ، کمک‌فرآیندها (موادی که طی فرآیند استفاده می‌شوند، اما مستقیما به گیاه اضافه نمی‌شوند)‌ و نیز مواد افزودنی که معمولا برای گیاهان غیرارگانیک استفاده می‌شود، ازجمله نگهدارنده‌ها و رنگ‌ها را ممنوع یا بشدت محدود نموده است.
از دید علم شیمی، نوع و جنس محصولات دارویی به وسیلة مقدار مواد موجود در گروه‌های اصلی نظیر : آلکالوئیدها، گلوکوزیدها، ساپونین‌ها، عوامل تلخ، تانن‌ها، مواد معطر، اسانس‌های روغنی و ترپن‌ها، روغن‌های چرب، گلوکوکنین، موسیلاژهای گیاهی، هورمون‌ها و مواد ضد عفونی کننده گیاهی که از مهم‌ترین مواد هستند بررسی می‌شود.

خرید کرم نارون کوهی کورپورسانو اسپانیا اصل:75،000 تومان

خرید پستی

 

2 دیدگاه

 1. sohil گفت:

  من توی دوران بلوغ خیلی جوش میزدم حالا جای جوشها گود افتاده آیا میشه با این کرم جای جوشها رو از بین برد؟

  • kalasend گفت:

   بله دقیقا این محصول برای این مشکل طراحی شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.