توصیه های مفید در داشتن پاهایی خوش تراش و زیبا

رفع بوی بد سیر از دهان
توصیه های مفید جهت از بین بردن بوی سیر از دهان
ویتامین های موجود در کدو حلوایی
کدو حلوایی چه فوایدی برای بدن دارد؟
Show all

توصیه های مفید در داشتن پاهایی خوش تراش و زیبا

راز جذابیت پاها
پاها اندامی هستند که در جذابیت اندام زنان تاثیر به سزایی دارند .این عضو در تحریک جنسی همسران نیز موثر است  رعایت مسائل بهداشتی و زیبا نگه داشتن این عضو به عنوان بخشی از اندام بدن زنان که برای مردان نیز می تواند محرک جنسی باشد مساله مهمی می باشد بنابراین به توصیه های مفیدی که در این نوشتار جهت داشتن پاهایی خوش تراش و زیبا آمده توجه کرده و عمل نمایید .

گذاشتن پاها در ظرف آب گرم

1-لایه برداری پوست پا

ابتدا لاک ناخن هایتان را پاک کنید و  پاهایتان را در یک ظرف  پر از آب گرم به مدت ۱۵ دقیقه فرو ببرید.سپس، از یک سنگ پا برای لایه برداری  پوست سفت، خشک و ترک خورده‌ی پاهایتان و نرم کردن آن استفاده کنید. حداقل به مدت ۵ دقیقه با استفاده از سنگ پا، به آرامی از پوست پایتان لایه برداری کنید تا پوست خشک شده از بین برود. پس از اتمام سنگ پا زدن ، دوباره پاهایتان را در آب گرم فرو ببرید.

 

لایه برداری پوست پا با سنگ پا

2- شستن با شیر

اکنون پایتان را در ظرفی شیری را که از قبل گرم کرده اید و هم دمای محیط شده  فرو ببرید و پس از ۲۰ دقیقه با آب گرم شستشو دهید. اسید لاکتیک درون شیر، برای لایه برداری پوست پا و بهبود بافت پوست پاها و زیبا شدن پاهایتان بسیار  خیلی مفید است.اگر می‌خواهید بوی بد پایتان نیز برطرف شود مقدار کمی گلاب  یا گلبرگ های گل محمدی یا رز فرانسوی به شیر اضافه کنید.

شستن پاها با شیر

3- خشک کردن پا

اکنون  پاهایتان را بیرون بیاورید و به آرامی توسط یک حوله کاملا خشک کنید.  به رطوبت بین انگشتانتان توجه بیشتری کنید، چرا که می‌تواند باعث رشد باکتریها شده و به پاهایتان آسیب برساند.

4- ماسک روشن کننده‌ی رنگ پوست  پا

الف- دو  قاشق غذاخوری آبلیمو را با سه  قاشق غذاخوری عسل و یک قاشق چای خوری گلیسیرین نیز ترکیب کنید. ترکیب  به دست آمده را به پاهایتان بمالید و بگذارید نیم ساعت روی پاهایتان بماند.و سپس با دستمال نرمی پوستتان را پاک کنید .

ب-  چهارعدد  بادام را شب تا صبح بخیسانید. سپس پوستشان را گرفته و آن ها را آسیاب کنید.  یک  قاشق چای خوری آرد نخودچی، یک قاشق چای خوری شیر و چند قطره آبلیمو  را باهم مخلوظ کرده و به بادام اضافه کنید تا خمیر نرمی به دست آورید .این خمیر را به پاهایتان بمالید و پس از گذشت بیست دقیقه با دستمالی نرم از روی پاهایتان پاک کنید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.