دستگاه حجم دهنده و بزرگ کننده ران و باسن فرم دهنده و سفت کننده باسن
دستگاه وکیوم باسن بزرگ کننده و حجم دهنده باسن
خرید دستگاه وکیوم باسن برقی,دستگاه وکیوم باسن بزرگ کننده سفت کننده و فرم دهنده باسن
Show all

کرم ضد چین و چروک prikaten پریکاتن+معرفی بهترین کرمهای جوانسازی دنیا

کرم-ضد-جوش

کرم پریکاتن,بهترین کرم چروک

کرم پریکاتن ضد چین و چروککرم پریکاتن, قیمت prikatenکرم ضد چروک بسیار قوی لیفت لیزر پکیج جوانسازی (کرم ضد چروک دور چشم +سرم ضد چروک +کرم روز روشن کننده و جوان کننده پوست )

با یکدوره استفاده از این پکیج ده سال جوانتر شوید دارای قابلیت لیفتینگ پوست بسیار قوی صاف کننده پوست (ضد لک, شفاف کننده پوست) 

پر فروش ترین محصول جوانسازی سال 2017 دارای تاییدیه های FDA آمریکا و CE اروپا و مجوز بهداشت ایران

شماره تماس جهت ثبت سفارش


کرم روز و شب ضد چروک لیفت لیزر

کرم روز ضد چروک لیفت لیزر محصولی دیگر از برند برتر دنیا است که با اولین نشانه های پیری مبارزه می کند. مهمترین ویژگی کرم روز ضد چروک رویتالیفت لورال کاهش محسوس چین و چروک و خطوط ظریف پوست صورت و گردن است. همچنین این کرم روز 30 میل با افزایش رطوبت رسانی به پوست باعث افزایش استحکام پوست و جلوگیری از پیری زودرس پوست قسمت گردن می شود. خاصیت SPF کرم روز رویتالیفت توتال ریپیر 10 باعث ایجاد لایه محافظ برروی پوست از نور خورشید است. فـرمولاسیون غنی‌شده از آدنوزین، هیالورونیک اسید، فیبر و ویتامین ها ( ویتامین B3 ، پرو ویتامین B5 ) پرورتینول A ، مولکول های تقویت‌ کننده ، Pro Xylane ، سرامیدها و الاستین باعث شده که کرم روز رویتالیفت مواد مغذی پوست را تامین کرده و لک های پوستی را کاهش دهد. از دیگر خصوصیات این کرم روز قوی ، میتوان به افزایش انعطاف پذیری پوست پس از استفاده ، هم سان سازی تون پوست و بازسازی سلول های پوستی اشاره کرد. همپنین آدنوزین به کار رفته در ترکیب این محصول ترکیبی شگفت انگیز برای صاف کردن چین‌ و چروک‌های پوست از درون فراهم اورده است. کرم ضد چروک روز لورال Revitalift TR10 ، یک کرم ضد چروک چند منظوره با قابلیت جوانسازی پوست است. این کرم فرمولاسیونی پیشرفته و منحصر به فرد دارد و همزمان با 10 عامل پیری پوست مقابله می کند و موجب تقویت و لیفتینگ سریع و قوی پوست می شود. ترکیبات بکار رفته در این کرم عبارتست از : آب ، گلیسیرین ، مواد معدنی ، میریستات ، استریک اسید ، پالمتیک اسید ، استئارات PEG-100 ، موم ، گلیسیریل استئارات ، آکریل آمید ، سدیم ، بنزیل الکل ، بنزیل بنزوات ، کلرهگزیدین ، دی سدیم EDTA ، اتیل هگزیل ، ژرانیول ، گلیسین سویا ،عصاره مخمر و پروتئین سویا. این کرم همچنین حاوی ترکیبات ضد آفتاب با SPF 20 است و از پوست در برابر صدمات نور خورشید محافظت می کند. مصرف کنندگان محصولات رویتالیفت توتال ریپیر را می توانند از سن 30 سالگی مصرف کنند. نحوه استفاده از کرم روز ضد چروک توتال ریپیر بدین شرح است که : هر روز صبح قبل از آرایش مقداری از کرم روز رویتالیفت توتال ریپیر 10 را روی پوست تمیز استفاده کنید. بافت کرم مانند و بدون روغن آن برای استفاده روزانه بسیار مناسب است.با توجه به مطالعات انجام شده ما و متخصصین پوست و شیمیدان هایی که مصاحبه می کنیم، بهترین کرم های چروک کار می کنند – تا زمانی که با مواد مناسب ساخته شده اند. Retinol تنها غیر قابل مذاکره است، اما ما لیست مواد تشکیل دهنده بیش از 200 محصول را به دنبال دو دیگر ضد آرسنیک اثبات شده بالینی: آلفا هیدروکسی اسید و Hyaluronate اسید. کرم های چروک کریسمس وجود دارد، اما آنها قطعا در قیمت می آیند.

237
مدعیان
3
بهترین انتخاب ها
به طور کلی (اگر بتوانید به آن دسترسی پیدا کنید)

سرم فوق سبک که حاوی تمام مواد تشکیل دهنده قدرتمند – رتینول، AHAs و هیالورونیک است – در یک بطری پلاستیکی براق است. در 331 دلار، این سه برابر گرانتر از دیگر ارقام برتر ما است، اما خیلی بهتر نمیشود.

سایر موارد بالا
  • Dr. Dennis Gross محصولات مراقبت از پوست Ferulic + Retinol Anti-Aging مرطوب کننده
  • Neutrogena سرم اصلاح چین و چروک سریع

3 کل بهترین کرم های چین و چروک

  • شارژ شبانه روزانه La Peririe
  • Dr. Dennis Gross محصولات مراقبت از پوست Ferulic + Retinol Anti-Aging مرطوب کننده
  • Neutrogena سرم اصلاح چین و چروک سریع

کرم چین و چروک مراقبت از پوست، تعهد به یک روال روزانه است که نتایج را برای ماه ها یا حتی سال ها نشان نمی دهد. هیچ اصلاحی سریع برای چین و چروک وجود ندارد – هیچ چیز ما نمی توانیم در یک شب بریزیم و صبح روز بعد بیدار شویم. هنگامی که به کرم های چین و چروک می آید، ما در روال سرمایه گذاری می کنیم (به جز محصول) و تا حدودی از انگشتانمان عبور می کنیم که 10 یا 20 سال از حالا می توانیم 10 یا 20 سال جوانتر از ما بدون آنها .

بنابراین خبر خوبی است که علم در پشت مبارزان قوی ترین چین و چروک – رتینول برای یک، اما آلفا هیدروکسی اسیدها و خشک کننده ها مانند اسید هیالورونیک نیز – می گوید که آنها در واقع کار برای کاهش ظاهر خطوط و علائم پیری را کاهش می دهد. اخبار بد: آنها ارزان نیستند.

انتخاب بالا ما، متاسفانه، گرانتر است.

انتخاب برتر ما

شارژ شبانهروزانهLa Peririeگران است اما موثر است.

مطمئنا La Peririe Cellular Power Charge Night 331 دلار است، اما این تنها کرم چین و چروک است که ما متوجه شدیم که نه تنها شامل سه بهترین مواد برای مبارزه با نشانه های پیری است، بلکه شامل آنها در مقادیر موثر است. علاوه بر این، آن را در یک بطری پمپ بدون فشار قرار می دهد که هرگونه شانس برای کاهش محصول را در داخل خود می گیرد و فورا آن را جذب می کند، و آن را آرام می کند تا بتواند به حالت معمولی پوست شما برسد. اگر شما در مورد نتایج جدی هستید و نمیخواهید به مسیر تجویز بروید، این محصولی است که شما را مجذوب میکند.

دکتر دنیس گروس ، دونده دکتر ما، Ferulic + Retinol Anti-Aging Moisturizer ، مانند مقداری است که به نظر می رسد، اما رتینول تقریبا دو برابر کمتری در لیست مواد تشکیل دهنده آن است، بنابراین فقط به اندازه موثر نیست. این نیز در یک گلدان، به عنوان مخالف به یک پمپ، و آن را بیشتر حساس به آلودگی می آید – و سخت تر به بخش. به گفته وی، این شامل تمام سه ماده است که بهترین کرم های چروک را ایجاد می کند که سخت است برای پیدا کردن آن. اگر فقط آن را با دست های پاک و در اتاق بی عاطفه اعمال کنید، این یک گزینه مناسب و معقول است (و ارزان تر).

انتخاب داروخانه ما

Neutrogena Rapid Wrinkle Repair Serumبرای 314 دلار کمتر از La Prairie، ما می توانیم فقدان اسیدهای هیدروکسی آلفا را ببخشیم.

هنگامی که ما روی سرم اصلاح چین و چروک Neutrogena سر و صدا گذاشتیم، ما عصبانی بودیم. Voila: یک محصول با رتینول حتی بیشتر از La Prairie، در بسته بندی خوب، برای حدود 20 دلار است. این رایحه عطر و طعم عطر و طعم را برای بعضی ها به ارمغان می آورد و هیچ اسیدهای آلفا هیدروکسی ندارد که پس از رتینول موثرترین مبارزان چین و چروک است. اما اگر شما می توانید از عطر و طعم و تحمل در AHAs در سایر جنبه های مراقبت از پوست خود، این کرم چین و چروک انتخاب مناسب است.

بهترین گزینه برای بهترین کرم چروک است

به طور کلی (اگر بتوانید به آن دسترسی پیدا کنید)

شبانه روزی La Peririe Cellular PowerRetinol، AHAs و هیالورونیک، همه در یک بطری پلاستیکی براق.

ما خیلی تیکه شده بودیم که بهترین کرم چروک نیز گران تر است. ما واقعا گران صحبت می کنیم : بیش از پنج برابر بیشتر از سایر محصولات ما، برای محصول کمی کمتر (فقط 1.35 اونس). بیا دیگه. برای 510 دلار می توانید بلیط هواپیما را به Cancun خریداری کنید، جایی که Retin-A تجویز شده در فرودگاه را برای 35 دلار می فروشند (نه توصیه ما این است …).

اما شب شارژ شبانه سلولی La Prairie همه چیز شما را در یک کرم ضد چین و چروک می خواهد: همه سه ماده آرزو ما، به علاوه یک بطری کاملا پراکنده با یک پمپ. بسته بندی دیگران به آن حساس است. این براق، حداقل، و آینده نگر است. این به نظر می رسد که کرم های چین و چروک اندرویدها استفاده می شود. بطری پمپ هوا بدون نیاز به آلودگی یا تخریب اکسیژن است، بلکه این که هر قسمت به شدت کنترل می شود – شما حتی یک قطره تنها در معرض خطر بیش از حد خدمت نیستید.

به همان اندازه مهم است که شامل هر سه ماده از جمله شامل هر کافی باشد . Retinol در اینجا نقطه 12 در لیست مواد تشکیل دهنده – دوم بالاترین از همه انتخاب های بالا، با سرم اصلاح چروک Rapid Neutrogena است که در ابتدا با رتینول در شماره 11 ایستاده است.

و بافت فوقالعاده است: این سرم بسیار سبک وزن است که فورا جذب می شود بدون هیچ مانایی. یک چیز در مورد این درمان های چین و چروک این است که آنها می توانند خشک شوند، بنابراین یک وسوسه برای اضافه کردن یک کرم شبانه سنگین در بالا وجود دارد. با کرم های چروک و ضخیم تر (مانند آنهایی که توسط پیتر توماس روث و دکتر دنیس گروس مورد آزمایش قرار گرفتند)، این کرم بیش از حد کرم است، اما فرمول نامرئی لا پریی، به طور خاص به لایه بندی می رسد.

سرم احساس خوبی بود، و تمیز و واضح بود. بهتر از همه، در مورد برنامه یا صبح روز بعد احساس سوزش نمی کردیم، که ما نمی توانستیم در مورد بسیاری از کرم های دیگر بگوئیم. با هر کدام از چهره های دیگر ما بیدار شدم احساس چیزی . درد لزوما، اما قطعا تنگ نه با La Prairie. این احتمالا به دلیل اضافه کردن مقدار زیادی از روغن های گیاهی است که در بالای لیست مواد تشکیل شده است. یکی دیگر از برندهای برتر، قبل از رسیدن به مبارزان چین و چروک ما، “سمی” و “اکسید” نامعلوم را ذکر کردیم. چیزی در مورد دیدن کلمات مانند ججوبه و روغن دانه آفتابگردان تا بالا ذهن ما و پوست ما را آرام کرد.

ما برای گزینه های دیگری که کرم چروک و لا پریری را انجام دادیم، جستجو کردیم و جستجو کردیم، اما نمی توانستیم. این فقط آن را میخکوب می کند بررسی مختصر eBay نشان می دهد که یک بازار داغ برای آن (و یا برای knockoffs) وجود دارد – و ما آن را در آمازون نزدیک به 200 دلار پیدا کرد، بنابراین ما تنها در فکر برچسب قیمت به سادگی مسخره است. مجله Elle همچنین اثربخشی آن را در مواجهه با قیمت تلخ نشان می دهد. اگر شما پول نقد داشته باشید، می توانید احساس اعتماد به نفس خود را در اینجا صرف کنید، اما اگر شما فقط یک فرد معمولی هستید و نه یک سرمایه دار خیلی مهم کارتونی، گزینه های معقولتری وجود دارد.

دونده در جعبه اشتباه

Dr. Dennis Gross محصولات مراقبت از پوست Ferulic + Retinol Anti-Aging مرطوب کنندهخوب مواد، اما در سطوح پایین تر – و متاسفانه در یک گلدان به جای یک پمپ.

این جنگنده چین و چروک در بسته ای قرار گرفت که بیشترین دارویی را از همه کسانی که ما سعی می کرد نگاه می کرد: این در گلدان با رنگ قرمز رنگ است و لوگو کریستالی کمی است که شما در خارج از داروخانه ها می بینید. ممکن است فکر کنید که برخی از بازاریابی بازاریابی دست (“اوه، این به نظر می رسد مثل یک متخصص روانپزشکی قدیمی است! باید خوب باشد”)، اما دکتر دنیس گروست از لحاظ مواد تشکیل دهنده پانچ را بسته می کند. Retinol کمترین لیست موجود در لیست مواد خود را از سه سطح بالا (حدود 20) نشان می دهد، به طوری که آن را کاملا به عنوان موثر به عنوان La Prairie نیست، اما شامل هر دو اسید گلیکولیک و لاکتیک (که Neutrogena فاقد)، به علاوه عنصر هیالورونیک احساس می کند لوکس – کمی نازک تر از یک کرم شبانه، کمی ضخیم تر از یک مرطوب کننده – و دارای عطر و بوی دلپذیر نور مرکبات و اسطوخودوس است.

 

حالا، برای اخبار بد: این کاملا بسته بندی اشتباه است. یک لایه ی سفید پلاستیکی در داخل گلدان وجود دارد، بنابراین کرم در همه ی زمان ها در معرض نور قرار نگرفته است – اما در مورد زمانی که ظرف را باز کنید، چه اتفاقی می افتد؟ اگر می توانستید دست ها را کاملا شستشو دهید یا از یک قاشق استفاده کنید تا محصول را از گلدان خود بیرون بیاورید (و فقط این کار را از هر پنجره ای انجام دهید)، ما می گوییم که ارزش تلاش دارد. پس از La Prairie، 72 دلار احساس سرقت می کند، اما هشدار داده می شود: شما فقط 1.7 اونس دریافت می کنید و کنترل بخش می تواند بدون یک پمپ خراب شود.

بهترین کرم ضد چین و چروک

سرم بازسازی چروک Neutrogena Rapid Clinicدارای بالاترین سطح رتینول برای کمترین قیمت است.خیلی بد است که هیچ AHA وجود ندارد

ما خیلی خوشحال شدیم که این مسائل را پیدا کردیم. سایر داروخانه های ما، کرم ضدآفتاب کرم ضدآفتاب RoC، تنها در آزمون های ما انجام دادند – این امر به ویژه شگفت انگیز است زیرا “R” در RoC به معنای رتینول است. از بین 35 عنصر گندم گرسنه، رتینول در 27th از 35 سالگی به خاک سپرده شد و بهترین تلاش در AHA 19 بود. “اگر کلمه” رتینول “را که در چند مولفه اول ذکر شده است را ببینید، احتمالا تاثیر بیشتری دارد. با این حال، اگر آن را به عنوان یکی از آخرین مواد تشکیل دهنده ذکر شده، ممکن است آن را برای ضد پیری و چین و چروک موثر نیست، “فورد می گوید. هنگامی که متوجه شدیم که ما هیچ کدام از کرم های داروسازی مورد توصیه ما را نداشتیم، ما مجددا به CVS برگشتیم و فهرست مواد تشکیل دهنده به معنای واقعی کلمه هر جنگنده چروک در فروشگاه را برای پیدا کردن یک محصول مناسب برای کسانی که از ما با سخت تر بودجه

 

با توجه به جعبه آن، سرم اصلاح چروک سریع Neutrogena به بازار عرضه می شود و ما کاملا مطمئنیم که این یک راه بزرگ است. متاسفانه، هیچ AHA وجود ندارد – اما این شامل کافی رتینول و اسید هیالورونیک برای موثر بودن است و در ظرف مناسب قرار می گیرد. هنوز بهترین است: زیر 20 دلار است.

این خود سرم است، اما بافت بیشتر شبیه یک مرطوبکننده نازک است – کاملا خامه ای است. این چیزی نیست که شما بیش از حد به آن آسیب برسانید، اما اگر بخواهید دستورالعمل را بخوانید، ممکن است بخواهید شارپه را به بسته بندی برسانید. تنها چیزی که ما از آن نادیده گرفتیم: بوی آن است. عطر قوی است. برای درمان در روز، این ممکن است خوب باشد، اما ما مطمئن نیستیم که شما بخواهید بروید به رختخواب بمانید مانند ضد عطر.

دیگر کرم های چین و چروک برای در نظر گرفتن

پیتر توماس روث Un-Wrinkle Night و Peter Thomas Roth Mega Rich Anti-Aging کرم سلولی . بسته بندی کنار (گلدان های بیشتر – ما مانند یک رکورد شکسته احساس می کنیم) ما هر دو این کرم ضد چروک به اندازه کافی دوست داشتیم. Un-Wrinkle دارای بیشترین مقدار رتینول (12th ذکر شده) و همچنین برخی از اسید گلیکولیک است، اما شما بیش از 100 دلار برای 1 اونس از محصول که هیچ هیالورونات آرزو را نداشته اید، تخلیه می کنید. همتای آن، Cellular Creme، ارزان تر از 85 دلار برای 1.7 اونس است، اما بی نظیر رتینوئید آن در فهرست مواد بسیار پایین تر است و هیالورونات آن تقریبا نهایی است.

فلورانس نهایی کارگر معجزه شب (80 دلار). این شامل سه جزء لیست علاقه مندی ما است (هرچند که دارای کمترین رتینول از تمام برندهای برتر ما است) و با اندازه و قیمت قابل مقایسه با دکتر دنیس گروس، اما کارگر معجزه نهایی تا به حال برخی از ضعف ها. الکل دندانی شده به عنوان یکی از اولین مواد تشکیل دهنده است که بسیار بدتر از خشک کردن است، به علاوه شما باید “مروارید” کمی را به کرم بکشید تا “آن را فعال کنید” آن را هنگام اولین بار آن را باز کنید – به طوری گمشده!

بهترین کرم چروک: خلاصه شده

کرم چروک بهترین برای …
<font-size=”3″>شارژ شبانه روزانه La Peririe
<font-size=”3″>مواد تشکیل دهنده کیفیت
<font-size=”3″>Dr. Dennis Gross محصولات مراقبت از پوست Ferulic + Retinol Anti-Aging مرطوب کننده
<font-size=”3″>دونده بالا
<font-size=”3″>Neutrogena سرم اصلاح چین و چروک سریع
<font-size=”3″>داروخانه

آیا می دانید؟

بهترین راه برای مقابله با چین و چروک ها این است که از همه آنها جلوگیری شود.

هرکسی که به آن صحبت کردیم – متخصصین پوست و شیمیدانها به طور یکسان – اشاره کرد که مهمترین محصول ضد چین و چروک شما باید کرم ضد آفتاب باشد. و نه فقط کرم های ضد آفتاب: کرم ضد آفتاب با طیف گسترده ای با SPF 30 (اگر نظر خود را در مورد بهترین کرم ضد آفتاب بخوانید، این درس را یاد خواهید گرفت). استیک با SPF 30؛ هر روز آن را بپوشانید و اغلب به عنوان دستورالعمل به شما مجددا اعمال می شود.

تن پوست مهم نیست؛ فصل مهم نیست و در داخل خانه بیشتر از روز مهم نیست – شما هنوز هم در معرض اشعه UV است، که شکستن الیاف کلاژن و الاستین در پوست است، که 80 درصد (!) چین و چروک را تشکیل می دهند . بهترین کرم های چین و چروک برای مبارزه با این اثرات با افزایش تولید کلاژن کار می کنند اما اگر کرم های ضد آفتاب به آنها کمک نکنند کار سختی نیست.

و این بسیار مهم است که توجه داشته باشید: اگر از رتینول و یا AHA استفاده می کنید، آن را در یک کرم چین و چروک یا سایر محصولات مراقبت از پوست، پوست شما حساس تر به خورشید خواهد بود. استفاده روزانه ضدعفونی کننده موثر حتی مهمتر از آن است. روشی توصیه شده دکتر فورد: کرم چروک خود را در شب استفاده کنید؛ صورت خود را در صبح برای پاک کردن محصول بشویید؛ کرم ضد آفتاب خود را اعمال کنید.

فقط کرم چروک خود را در شب بپوشانید

رید می گوید: “آنتی اکسیدان ها مانند ویتامین A، C و E به خصوص در معرض آسیب های UV هستند.” رتینول ویتامین A است و علاوه بر ایجاد حساسیت پوست به آسیب خورشید، قدرت آن را می توان از طریق قرار گرفتن در معرض نور خورشید حتی زمانی که از قبل استفاده شده است، نابود می کند. با مارک های چروک خوراکی تا آنجا که می بینید، خطر هدر رفتن ارزش روزانه محصول به خورشید ترسناک است.

مراقب باشید برای واکنش های آلرژیک – اما ناامید نیست.

دکتر فورد می گوید: “پس از استفاده از یک کرم چروک،” بیمار گاهی اوقات بیرون می آید و فکر می کند به این معنی است که به کل محصول آلرژی دارد، در مقایسه با یک عنصر “. او می گوید، احتمالا ناشی از این محصولات ضد پیری، در واقع ویتامین E است که باعث تحریک کننده می شود و همچنین در بررسی ما در مورد بهترین مومیایی کننده لب بسیار زیاد است .

بنابراین قبل از اینکه کرم های چروک را بگشایید، محصولاتی را انتخاب کنید که حاوی ویتامین E نیستند که معمولا به عنوان توکوفرول نامگذاری شده اند. (از نکات برتر ما، تنها Neutrogena ویتامین E رایگان است.) اگر متوجه شوید که شما هنوز هم یک واکنش بد، دکتر فورد توصیه می کند که شما یک محصول را امتحان کنید که فقط یکی از مبارزان قدرتمند یا مشاوره با پزشک خود. اگر شما نمیتوانید همه سه را اداره کنید، شاید یک محصول رتینول تنها را تحمل کنید. یا شاید یک محصول AHA تنها. آن را مانند یک رژیم غذایی حذف کنید که در نهایت به شما اطلاع میدهد که چیزی که در سالاد سزار شما به شما میدهد، تخم مرغ نیست، بلکه آنچوئی است.

خط پایین

چروک ها واقعیت زندگی هستند. حفاظت از پوست شما در سنین اولیه بهترین راه برای جلوگیری از آن است، اما اگر شما در حال حاضر وجود دارد، پیدا کردن یک محصول با رتینول، AHAs و اسید هیالورونیک و چوب با آن. این یک راه حل سریع نخواهد بود، اما با گذشت زمان، این کرم های چین و چروک پوست شما را برای سال ها به بهترین نحو ممکن هدایت می کند.

اقدام به

به طور کلی (اگر بتوانید به آن دسترسی پیدا کنید)

شبانهروزیLa Peririe Cellular Power Charge(واقعا) گران است، اما کرم های چین و چروک بهتر نمیتوانند.

ابتدا آن را آهسته بکشید. از آنجایی که رتینول و AHAs در حقیقت در گردش و گردش سلول کار می کنند، میزان حساسیت می تواند از فرد به فرد بسیار متفاوت باشد. دکتر فورد توصیه می کند، به ویژه برای مبتدیان کرم چین و چروک، یک روش فارغ التحصیل: “ما به بیماران خود توصیه می کنیم شروع به استفاده از رتینول در روزهای شنبه و پنج شنبه ها برای چند هفته، سپس تا دوشنبه، چهارشنبه و جمعه برای چند هفته دیگر، و در نهایت شما فقط می توانید از تعطیلات آخر هفته استفاده کنید. برخی از افراد می توانند این محصولات را هر روز هفته را تحمل کنند. “گوش دادن به بدن خود را انجام دهید و فقط کرم های چین و چروک را به آسانی استفاده کنید.

با برنامه امتحان کنید دکتر فورد می گوید: “این محصولات کار نخواهند کرد اگر از چندین هفته آنها به طور مداوم استفاده نکنید.” این یکی از سختی هاست؛ زیرا دوباره شما نتایج را یک شبه مشاهده نخواهید کرد و ممکن است ماه ها یا حتی سال ها آنها را متوجه نشوید. اما با استفاده از دقت، شما جوانتر از شما خواهید بود بدون آنها. او توصیه می کند: “سعی کنید در ابتدای درمان ابتدا و در 90 روز دوباره سعی کنید.” “ببینید اگر تغییر رخ دهد: موهای شما باید سبک تر باشند، چین و چروک ها باید کمتر قابل توجه باشند و پوست شما پرتقال تر باشد”.

با متخصص پوست تماس بگیرید در حال حاضر، بسیاری از ادارات پوستی به نام “MED spas” مجددا به نام “Med spas” مجددا معرفی شده و محصولات بی شماری را آغاز کرده اند. این ها معمولا محصولات بالایی مانند Skinceuticals و Vi هستند که از طریق آزمایش دقیق رفته اند – و این موسیقی به گوش پزشکان است. اگر یک محصول یا عنصری را که برای نوع پوست یا موضوع خاص خود پیشنهاد کرده اید، از خود بپرسید. شما حتی ممکن است یک نامزد برای رتینول نباشید (افرادی که دارای شرایط پوستی مانند رودهن یا اگزما هستند گاهی اوقات باید از آن اجتناب کنند)، یا شاید نتایج بهتر را با یک پوست شیمیایی یا تجویز Retin-A ببینید. فقط پزشک شما برای اطمینان مطمئن است.

  لینک کوتاه https://goo.gl/F7TAs2

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.